Spotkanie przedstawicieli Rad Parafialnych

W sobotę 14 stycznia 2024 r. w Jeleniej Górze miało miejsce spotkanie przedstawicieli Rad Parafialnych z naszego dekanatu. Naszą parafię  reprezentowali: Elżbieta Kabała i Jerzy Basta. Wydarzenie poprowadził biskup Piotr Wawrzynek. Spotkanie było bardzo owocne. Dziękuję wszystkim członkom Rady Parafialnej, którzy ofiarnie służą całej wspólnocie.

Wycieczka do Warszawy: 8-9 grudnia 2023 r.

W dniach 8-9 grudnia 2023 r. ks. Jan wybrał się z dziećmi na mikołajkowo-świąteczną wycieczkę do Warszawy i Niepokalanowa. Oprócz zwiedzania stolicy uczestnicy odwiedzili również Muzeum Powstania Warszawskiego i kiermasz świąteczny. Dzieci skorzystały również z atrakcji parku wodnego SUNTAGO.

Św. Mikołaj 2023 r.

W niedzielę 3 grudnia 2023 r. naszą parafię odwiedził św. Mikołaj. Bardzo dziekujemy wszystkim Ofiarodawcom, którzy pomogli w obdarowaniu naszych pociech prezentami.

Inauguracja chóru parafialnego

W niedzielę 26 listopada 2023 r podczas Mszy św. o 12.15 po raz pierwszy w modlitwie pomagał nam parafialny chór, który założył ks. Łukasz. Jesteśmy wdzięczni dobremu Bogu za każdą osobę, która śpiewem chwali Chrystusa Króla. Próby chóru w każdy piątek po Mszy św. wieczornej w salce na 3 piętrze na plebanii. Serdecznie zapraszamy.

Wieczór uwielbienia - 25 listopada 2023 r.

W sobotę 25 listopada 2023 r. w ramach Dni Cecyliańskich w naszej świątyni można było uczestniczyć w kocercie uwielbieniowym zespołu "Abbiamo". Wielogodzinne próby połączone z modlitwą pod batutą ks. Łukasza zaowocowały pięknym śpiewem na chwałę Boga. Niech chwałą Pana stale rozbrzmiewa w naszych sercach!

Peregrynacja relikwii rodziny błogosławionych Ulmów

We wtorek 14 listopada 2023 r. nasz dekanat został zaproszony na pielgrzymkę do Krzeszowa, gdzie mogliśmy oddać cześć relikwiom rodziny błogosławionych Ulmów. Przed Eucharystią ks. Aleksander Siemiński poprowadził różaniec. O 12.00 kapłani z dekanatu Kamienna Góra Zachód odprawili Mszę św. w intencji swoich parafian.