Podziękowanie za dekorację kościoła

Ks. proboszcz dziękuje Osobom, które dekorowały kościół

Andrzej Gołdyn                                   Jadwiga Stelmach

Jan Lema                                              Janina Pansewicz

Marian Kwaśniewski                          Antonina Myśliwiec

Jan Krókow                                          Barbara Kokosza

Władysław Myśliwiec                        Katarzyna Kokosza

Marek Damasiewicz                          Anna Hoffman

Tadeusz Górczyk                                 Aniela Skotarek

Jan Kuś                                                 Zofia Halemba

Józef Nachman                                   Maria Pawlak

Józef Fryzowicz                                   Maria Pawłowska

Paweł Postawa                                   Janina Jankowska

Mikołaj Gertchen

Paweł Kokosza

Tymoteusz Grzyb

Marcel Piasecki

Ks. Marek Michalski

Andrzej Wronka w naszej Parafii

W dniach 20 - 21 listopada 2019 r. gościliśmy w naszej wspólnocie wybitnego teologa, Andrzeja Wronkę, który obecnie ewangelizuje na Białorusi. Tematem pierwszego wykładu był czyściec oraz pomoc duszom, które w czyśćcu oczekują pomocy. W bardzo przystępny sposób prelegent przedstawił naukę Kościoła Katolickiego o czyśćcu. Spotkanie zakończyły pytania od licznie zebranych słuchaczy, na które pan Andrzej wyczerpująco odpowiedział.

Drugi wykład dotyczył wróżb, wywoływania duchów, zniewoleń oraz opętania. Był równie ciekawy i przybliżył zebranym te kontrowersyjne tematy według nauki Kościoła. Po spotkaniach można było nabyć książki pana Andrzeja w bardzo atrakcyjnych cenach.

Musique D`Elite

Kolejny koncert w naszej świątyni. W niedzielę 8 września Antonio Vivaldi i " Cztery Pory Roku".

„Zmierzch: Ofensywa ideologii gender”

"Zmierzch: Ofensywa ideologii gender” to dokument, który uświadamia odbiorcom, że jako rodzice, ludzie odpowiedzialni, pedagodzy, katolicy, nie możemy przechodzić obojętnie obok indoktrynacji i uporczywej, nachalnej seksualizacji, które stały się dogmatami współczesnego świata. W filmie zamieszczonych jest wiele ciekawych i wcześniej nieujawnianych przykładów konsekwencji wprowadzenia eksperymentów na psychice małych dzieci w zachodniej Europie i StanachZjednoczonych. Film do obejrzenia poniżej.