Koncert Agnieszki Schulz-Brzyskiej - 7 lipca 2024 r.

W niedzielę 7 lipca 2024 r. w naszej świątyni miał miejsce wyjątkowy koncert fortepianowy Agnieszki Schulz-Brzyskiej z Lublina. Koncert poprowadził i zaprezentował swoją poezję ks Łukasz. Był to bardzo budujący czas refleksji i zadumy nad sensem życia.

Pożegnanie ks. Jana Rajczakowskiego

W dniu 23 czerwca 2024 r. nasza wspólnota pożegnała ks. Jana Rajczakowskiego. Po sześciu latach posługi biskup legnicki skierował ks. Jana do pracy w Jaworze w parafii pw. Miłosierdzia Bożego. Dziękujemy ks. Janowi za jego zaangażowanie i ofiarną posługę duszpasterską. Pożegnalna Eucharystia sprawowana o godzinie 12.15 zgromadziła w świątyni wielu parafian, którzy wyrazili swoją wdzięczność za obecność ks. Jana w ich życiu. Na nowej drodze powołania życzymy ks. Janowi wielu łask od Boga. 

Przyjęcie nowych lektorów i ministranta

W niedzielę 19 maja 2024 r. powiększyło się w naszej parafii grono lektorów i ministrantów. Lektorami zostali ustanowieni: Adam Giedrewicz i Szymon Damasiewicz. Nowy ministrant to Aleks Myjak. Podziękowanie dla ks. Jana za pracę z Liturgiczną Służbą Ołtarza. 

Wystawa kapliczek

Pani katechetka Katarzyna Babiuch zaprezentowała w naszej świątyni prace swoich dzieci, które wykonały piękne kapliczki. Bardzo dziękujemy. 

Droga krzyżowa ulicami Kamiennej Góry - 15 marca 2024 r.

W piątek 15 marca 2024 r. ulicami naszego miasta przeszli uczestnicy tradycyjnej drogi krzyżowej, która wpisała się już w historię Kamiennej Góry. Nasze pątnicze wędrowanie zgromadziło licznych wiernych ze wszystkich parafii naszych dekanatów. Rozważania poprowadził ks. Jan Rajczakowski. Bóg zapłać za udział i świadectwo wiary.