50. rocznica urodzin Księdza Proboszcza

2 stycznia 2018 roku Proboszcz naszej parafii ks. kan. Piotr Smoliński ukończył 50. rok życia. Z tej okazji w tym dniu była sprawowana Eucharystia, którą w intencjach serca Jubilata ofiarowała Pani Eleonora Smolińska -Mama Ks. Piotra i Siostra Jubilata- Pani Beata, Ks. Paweł Adres oraz Rada Parafialna. We Mszy św. uczestniczyło liczne grono Parafian.
Dopełnieniem urodzinowego świętowania była agapa 6 stycznia – w uroczystość Objawienia Pańskiego- którą zorganizowała Rada Parafialna. Oprócz spotkania przy stole był to też czas wspólnego kolędowania i dzielenia się Radością świąt Narodzenia Pańskiego oraz rocznicy urodzin naszego Księdza Proboszcza.
Przewodniczący Rady Parafialnej wyraził „radość z tego, że mamy najlepszego Proboszcza. Ciesząc się z kanonickiego awansu nie życzymy Księdzu następnych, bo nam Proboszcza zabiorą- a tego byśmy nie chcieli” – powiedział m.in. Jerzy Basta, składając życzenia Czcigodnemu Jubilatowi.
Prezentem dla Księdza Proboszcza i zarazem urodzinową pamiątką jest kanonicka komża, którą ufundowała Rada Parafialna.