Ogłoszenia parafialne 24 grudnia 2017 r.

24 grudnia 2017 r.

IV Niedziela Adwentu

1. Dziś wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. do południa. Dziś nie ma Mszy św. o 18.00. Pasterka czyli pierwsza Msza św. Narodzenia Pańskiego o 22.00 i 24.00. Taca ze Mszy św. pasterskich przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia. Bóg zapłać!
  1. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. We wtorek drugi dzień Świąt. Msze św. w poniedziałek i wtorek w porządku niedzielnym.
  1. W środę świętego Jana Apostoła i Ewangelisty. W kościele święcimy wino.
  1. W przyszłą niedzielę święto świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Podczas Mszy św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  1. Do 1 stycznia Oktawa Bożego Narodzenia. Oktawę zakończy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
  1. Przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabyć świece Caritas na stół wigilijny oraz na groby swoich zmarłych. Ministranci rozprowadzają siano.
  1. Prasa katolicka w podwójnych numerach. „Niedziela” za 10 zł, „Gość Niedzielny” za 8 zł.
  1. Kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę o 8.00.
  1. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy zbudowali szopkę i udekorowali kościół. Lista wywieszona jest w gablocie. Dziękuję Andrzejowi Mankiewiczowi za stałą pomoc i życzliwość. Wszystkim dziękuję za złożone i przesłane życzenia.
  1. W środę od 15.00 rozpoczynamy kolędę wg następującego porządku:

Środa         – 27 XII – ul. Skłodowskiej 1-29 nieparzyste i 4-32 parzyste

Czwartek   – 28 XII – ul. Skłodowskiej 31-37 nieparzyste, Traugutta i Konopnickiej

Piątek        – 29 Xii – ul. Kilińskiego

Sobota       – 30 XII – Przedwojów – od 9.00