Ogłoszenia parafialne 17 grudnia 2017 r.

17 grudnia 2017 r.

III Niedziela Adwentu

1.  Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na remont kościoła. Wykonaliśmy wykopy w celu określenia wód gruntowych przy kościele. To niezbędne dla wykonania kanalizacji świątyni.

2.  Okazja do spowiedzi codziennie o 17.30 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

3.  Msze św. roratnie do soboty o 7.00. W sobotę dzieci przynoszą plansze.

4.  W piątek przed południem ks. proboszcz odwiedzi swoich chorych.

5.  W sobotę po Mszy św. o 7.00 dekorujemy kościół. Zapraszam chętnych do pomocy. Dziękuję Nadleśniczemu Dariuszowi Gajdzie za choinki.

6.  Poświęcone opłatki wraz z kalendarzem można odebrać w zakrystii i na plebanii. Przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabyć świece Caritas na stół wigilijny oraz na groby swoich zmarłych. Ministranci rozprowadzają siano.

7.  W następną niedzielę wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. o 7.30, 9.00, 11.00 i 12.00. Nie będzie Mszy św. o 18.00. Pasterki o 22.00 i 24.00.Msza św. pasterska należy do 25 grudnia.

8.  Proszę w zakrystii i duszpasterstwie zgłaszać rodziny, które są w potrzebie. Dostarczymy im żywność.

9.  Kancelaria parafialna czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00.

10.  Dziękuję Panu Bogdanowi Wągrowskiemu za dary dla potrzebujących. W "Niedzieli" artykuł o naszej Parafii.