Ogłoszenia parafialne 31 stycznia 2018 r.

31 grudnia 2017 r.

Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś o 17.30 nabożeństwo na zakończenie roku. Podczas Mszy św. wieczornej roczne sprawozdanie sakramentalno-duszpasterskie.
  1. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – zakończenie Oktawy Bożego Narodzenia – Święto nakazane. Msze św. w porządku niedzielnym.
  1. We wtorek o 14.00 na cmentarzu przy ulicy Katowickiej upamiętnienie osoby kapitana Józefa Sierocińskiego. Zapraszamy serdecznie.
  1. W piątek okazja do spowiedzi o 17.00.
  1. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W kościele święcimy kredę i kadzidło. Zbiórka do puszek ofiar na misje. Porządek Mszy świętych niedzielny. Podczas Mszy św. o 12.00 grać i śpiewać będą Zespoły Sygnalistów Myśliwskich „Durlakowe Rogi” i „Odgłosy Kniei”. Po Eucharystii koncert kolęd w wykonaniu sygnalistów.
  1. Za tydzień niedziela chrztu Pańskiego. Poświęcenie wody.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas na stół kolędowy.
  1. Kancelaria parafialna podczas kolędy czynna tylko w sobotę o 8.00.
  1. Bardzo dziękuję za pomoc w duszpasterstwie Janinie Kurpisz i Annie Olizarowicz.
  1. Kolęda w tym tygodniu:

Wtorek      – 2 I – ul. Staszica i Lubawska 1-15

Środa         – 3 I – ul. Lubawska do końca i Ziemska

Czwartek   – 4 I – ul. Parkowa, Świerkowa, Cisowa, Reja, Nowa, Leśna i Jasna

Piątek        – 5 I – ul. Waryńskiego, Słoneczna i Wiejska

Sobota       – 6 I – ul. Śląska, Różana, Wrzosowa, Tulipanowa i Wysoka

Niedziela   – 7 I – ul. Hallera i Kościuszki 1-37 nieparzyste oraz 2-32 parzyste

Kolęda codziennie od 15.00. W sobotę i niedzielę od 14.00. Ministranci dzień wcześniej zapowiadają wizytę duszpasterską. W kolędzie pomaga nam misjonarz Świętej Rodziny, który pracuje w Czechach. Witam też ks. Franciszka z Legnicy.