Ogłoszenia parafialne 10 grudnia 2017 r.

10 grudnia 2017 r.

II Niedziela Adwentu

1. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby Kościołów Wschodu. Bóg zapłać!
  1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Witam w naszej wspólnocie ks. Aleksandra Biszko z Ukrainy. Dodatkowe Msze św. o 9.00, w Przedwojowie o 16.30. Spowiedź w środę o 8.00 i 17.00. Taca środowa będzie naszym podziękowaniem za dar słowa dla Ojca Rekolekcjonisty. Codziennie o 9.00 transmisja telewizyjna Mszy rekolekcyjnej.
  1. Dziś w rynku można wspomóc dzieci z hospicjum przez zakup książek i płyt.
  1. Msze św. roratnie w dni powszednie o 7.00.
  1. Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie uczniów klas 2. Gimnazjum.
  1. Przedstawiciele Parafii z upoważnieniami roznoszą poświęcone opłatki. Można je także odebrać w zakrystii.
  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w sobotę o 8.00.
  1. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na budowę drogi.
  1. Przy wyjściu z kościoła można zakupić kartki świąteczne i świece Caritas (duże - 12 zł i małe - 6 zł).
  1. Ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Dochód jest przeznaczony na wyjazd ministrancki.
  1. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w zbiórkę żywności w Biedronce. Dary przekażemy najbardziej potrzebującym Parafianom.Spotkanie wigilijne dla biednych, bezdomnych i potrzebujących w sobotę o 14.00 w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1.