Ogłoszenia parafialne 3 grudnia 2017 r.

3 grudnia 2017 r.

I Niedziela Adwentu

1. Rozpoczynamy Adwent. Msze św. roratnie w dni powszednie o 7.00. Dzieci przynoszą serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.
  1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 18.00.
  1. Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie uczniów klas 3. Gimnazjum i klas 7. Szkoły Podstawowej. Za tydzień zostaną uczniowie klas 2. Gimnazjum.
  1. Codziennie o 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.
  1. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dodatkowa Msza św. o 9.00.
  1. W piątek i sobotę w Biedronce ( ul. Waryńskiego ) zbiórka dla biednych.
  1. Przedstawiciele Parafii z upoważnieniami roznoszą poświęcone opłatki wraz z kalendarzem i listem proboszcza.
  1. Za tydzień adwentowe rekolekcje. Poprowadzi je ksiądz z Ukrainy.
  1. W następną niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Kościołów Wschodu.
  1. Można zgłosić wizytę św. Mikołaja w domu. Zapisy u Ks. Pawła.
  1. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła.
  1. Dziękuję Pani Krzyszkowskiej za dary dla biednych. Dziękuję Państwu Wojtkowiakom i Gołdynom za ciasta i dekoracje kościoła. Wandzie Kwaśniewskiej dziękuję za wieńce adwentowe. Parafianom dziękuję za pomoc świętemu Mikołajowi w przygotowaniu paczek dla dzieci. Pani Marioli Jaciuk dziękuję za baner z hasłem nowego roku duszpasterskiego.
  1. Przy wyjściu z kościoła można zakupić kartki świąteczne, świece Caritas (duże - 12 zł i małe - 6 zł) i kalendarze o miłości małżeńskiej po 10 zł. W „Niedzieli” 3 artykuły o naszej Parafii.