Ogłoszenia parafialne 26 listopada 2017 r.

26 listopada 2017 r.

Niedziela Chrystusa Króla

1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na paczki dla dzieci z okazji uroczystości św. Mikołaja. Bóg zapłać!
  1. Dziś o 15.00 spotkanie liturgicznej służby ołtarza i ich rodzin w auli szkoły podstawowej nr 1. Dziękujemy Pani Dyrektor Katarzynie Czyczkan.
  1. Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie uczniów klas 3. Gimnazjum. Za tydzień po Eucharystii zostaną uczniowie klas 7. szkoły podstawowej.
  1. Dziś o 17.30 akt poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa związany z odpustem. Codziennie o 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.
  1. W środę po Mszy św. o 18.00 spotkanie osób, które będą roznosić opłatki.
  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie katechetów.
  1. W piątek rano odwiedziny chorych. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00.
  1. W sobotę o 4.30 wyjazd na pielgrzymkę do Torunia ( parking przy sądzie ).
  1. W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent. O 9.00 przymiarka strojów komunijnych. Zaliczka 50 zł.
  1. Można zgłosić wizytę św. Mikołaja w domu. Zapisy w zakrystii i u Ks. Pawła.
  1. Dziękujemy za książki i płyty dla dzieci z hospicjum.
  1. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła. W kasie parafialnej jest 26 550 zł. Dziękuję za pomoc w duszpasterstwie Paniom Krzyszkowskiej i Kurpisz oraz Panom Margasowi, Górczykowi i Gołdynowi. Przy zakrystii można zakupić kartki świąteczne w cenie 1 zł i 1,50 zł.