Ogłoszenia parafialne - 5 czerwca 2022 r.

5 czerwca 2022 r.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dziś po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do nabożeństwa czerwcowego.
  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30.
  1. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. W Krzeszowie Telewizja Trwam.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców w sprawie I Rocznicy Komunii Św.
  1. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  1. W piątek o 16.00 w salce na plebanii spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”. W niedzielę 12 czerwca br. w Krzeszowie Międzydiecezjalna Pielgrzymka w intencji trzeźwości Narodu. Szczegóły na plakacie.
  1. W niedzielę 12 czerwca podczas Mszy św. o 12.15 będziemy dziękować za jubileusz 25 lat kapłaństwa ks. Krzysztofa Wiśniewskiego i ks. Grzegorza Sowy.
  1. W Uroczystość Bożego Ciała koncert Iskra Miłosierdzia w Nowej Rudzie Słupcu. Szczegóły na plakacie.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Przy wyjściu z kościoła jest wyłożony nowy numer „Dobrych Nowin”.
  1. Andrzejowi Gołdynowi i Janowi Lemie dziękuję za nowy feretron dla Matki Bożej.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia za remont kościoła. Organizatorzy festynu dziękują Osobom zaangażowanym i wszystkim biorącym udział. Dochód z festynu wynosi: 24 282,90 zł.