Ogłoszenia parafialne - 12 czerwca 2022 r.

12 czerwca 2022 r.

 Niedziela Najświętszej Trójcy

   

  1. Dziś podczas Mszy św. o 12.15 będziemy dziękować za jubileusz 25 lat kapłaństwa ks. Krzysztofa Wiśniewskiego i ks. Grzegorza Sowy.
  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30.
  1. W poniedziałek Dzień Fatimski. O 17.30 różaniec a po Mszy św. wieczornej procesja z Figurą Matki Bożej z Fatimy. Dziękuję róży św. Teresy za dekorację Figury oraz Andrzejowi Gołdynowi i Janowi Lemie za nowy feretron dla Maryi.
  1. We wtorek o 16.30 próba dzieci do I Rocznicy Komunii Św. Rocznica będzie w Boże Ciało o 10.30.
  1. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w porządku niedzielnym ze zmianą Mszy św. z 11.00 na 10.30. Po Mszy św. o 10.30 procesja eucharystyczna z kościoła pw. śś. Ap. Piotra i Pawła. Nasza parafia przygotowuje 2 ołtarze. Dzieci sypią kwiatki. Do przyszłego czwartku Oktawa Bożego Ciała z procesjami wokół kościoła o 17.30. W Uroczystość Bożego Ciała koncert Iskra Miłosierdzia w Nowej Rudzie Słupcu. Szczegóły na plakacie.
  1. W piątek o 16.00 w salce na plebanii spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”.
  1. Młodzież zachęcamy do wzięcia udziału w Spotkaniu Młodych, które rozpocznie się w Lubienie 24 czerwca. Szczegóły i zapisy u ks. Jana.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia za remont dachu kościoła. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.