Ogłoszenia parafialne - 29 maja 2022 r.

29 maja 2022 r.

 Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

   

 1. Dziś festyn parafialny. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. koło fortuny, konie, gastronomię, występy i konkursy. Przy kościele można nabyć cegiełki, które będą podstawą do korzystania z przygotowanych atrakcji. Proszę zachować cegiełki, gdyż około 18.30 będą losowane główne nagrody. Cegiełki będą biletem wstępu na sponsorowany przez Burmistrza koncert zespołu Trebunie Tutki o 19.00, który zakończy nasze świętowanie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym, osobom, które upiekły ciasta, sponsorom oraz każdemu, kto weźmie udział.
 1. Nabożeństwa majowe do wtorku o 17.30. Od środy nabożeństwa czerwcowe.
 1. We wtorek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
 1. W środę Dzień Dziecka. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach. Tego dnia przypada również kolejna rocznica święceń kapłańskich biskupa Andrzeja Siemieniewskiego.
 1. W piątek przed południem odwiedziny chorych. Okazja do spowiedzi o 17.00, w Przedwojowie o 16.00.
 1. W sobotę po Mszy porannej nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.  
 1. W piątek o 16.00 w salce na plebanii spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”. W niedzielę 12 czerwca br. w Krzeszowie Międzydiecezjalna Pielgrzymka w intencji trzeźwości Narodu. Szczegóły na plakacie.
 1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch. Zapisy u ks. Jana.
 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do nabożeństwa czerwcowego.
 1. Za tydzień po Mszy św. o 11.00 dzieci otrzymają zdjęcia z I Komunii św. Link do zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1vkcD3p-282TfeBBSVJK-rQBj68cWHKR9?fbclid=IwAR3bpM_t1_rieUWZSreYKV_-8I6638VgoIsc35GnBiEV5-56oh3PDZq3EZM. Filmy są do odebrania u proboszcza. Dzieci komunijne przekazały 1460 zł na misje. Bóg zapłać!
 1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
 1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia za remont kościoła. Andrzejowi Gołdynowi i Janowi Lemie dziękuję za rozebranie Bożego Grobu.