Ogłoszenia parafialne - 22 maja 2022 r.

22 maja 2022 r.

VI Niedziela Wielkanocna

1. Do piątku Biały Tydzień o 16.30. Dziękuję rodzicom dzieci oraz wszystkim zaangażowanym ( ks. Jan, Maria Szwandrak, organista, zespół „Abbiamo”, służba liturgiczna, nadzwyczajni szafarze komunii św. ) za zorganizowanie uroczystości I Komunii Św. Dziękuję również za ofiarę 8 600 zł na spłatę długu za remont dachu kościoła.
  1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.
  1. Od poniedziałku do środy Kwartalne dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. Podczas nabożeństw majowych udamy się do krzyża misyjnego z modlitwą litanii do Wszystkich Świętych.
  1. We poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie katechetów.
  1. W czwartek Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach.
  1. W piątek o 16.00 w salce na plebanii spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”.
  1. Do przyszłej niedzieli u ks. Jana zapisy na pielgrzymkę do Włoch w terminie 15-24 lipca br. Koszt 1450 zł i 330 euro. Szczegóły w gablocie.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Janicki i Dominika Żmijan
  1. Za tydzień festyn. Szczegóły na plakatach. Będą rozprowadzane cegiełki, które będą umożliwiały udział w przygotowanych atrakcjach, z koncertem zespołu Trebunie Tutki o 19.00 włącznie. Dziękuję indywidualnym sponsorom. Dzięki nim mamy bardzo ciekawe nagrody. Losowanie głównych nagród około 18.30. Prosimy o upieczenie ciast.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia za remont kościoła. Dzięki ofiarodawcom oraz darom rodziców dzieci bierzmowanych i komunijnych nasze zadłużenie zmniejszyło się do sumy 106 250 zł.