Ogłoszenia parafialne - 15 maja 2022 r.

15 maja 2022 r.

 V Niedziela Wielkanocna

   

 1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia za remont dachu świątyni.
 1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.
 1. W środę w naszej parafii wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Adorację rozpoczniemy w kaplicy po Mszy św. porannej. Zakończenie adoracji nabożeństwem majowym.
 1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Będą rozdane świece.
 1. W piątek o 15.30 próba dzieci komunijnych. Po próbie o 16.30 spowiedź.
 1. W piątek o 16.00 w salce na plebanii spotkanie wspólnoty AA „Ametyst”.
 1. W sobotę o 10.00 uroczystość I Komunii Św.
 1. Ks. Jan organizuje dla młodzieży wyjazd na Spotkanie Młodych do Lednicy, miejsca chrztu Polski, w dniu 4 czerwca. Zapisy u ks. Jana i katechetów. U ks. Jana zapisy na pielgrzymkę do Włoch w terminie 15-24 lipca br. Koszt 1450 zł i 330 euro. Szczegóły w gablocie.
 1. Zapowiedzi przedślubne: Krystian Stępień i Monika Lach

                                               Paweł Janicki i Dominika Żmijan

 1. Grupa parafian organizuje festyn w dniu 29 maja br. Będą liczne atrakcje, m.in. gastronomia, konie, koło fortuny, zabawy dla dzieci, występy i konkursy. Przewidziane są nagrody. Mile widziani są sponsorzy. Prosimy o upieczenie ciast.
 1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
 1. https://drive.google.com/drive/folders/1oHZ1B8v0xObeTJDOhOuKtu9Ja8-Fzav7?fbclid=IwAR2Sv4yiGPrXaDiNc3WG08UQHEoFwcbzLnH4rQcnogT0-XqdcebC3As-HdA Pod tym adresem można pobrać zdjęcia z bierzmowania. Pamiątki z bierzmowania są do odebrania w zakrystii i kancelarii.