Ogłoszenia parafialne - 8 maja 2022 r.

8 maja 2022 r.

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.
  1. Jutro Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Będą rozdane książeczki.
  1. W piątek o 16.30 próba dzieci do I Komunii.
  1. W piątek Dzień Fatimski. O 17.30 różaniec z majówką. Po Mszy św. wieczornej procesja z Figurą Matki Bożej z Fatimy.
  1. Ks. Jan organizuje dla młodzieży wyjazd na Spotkanie Młodych do Lednicy, miejsca chrztu Polski, w dniu 4 czerwca. Zapisy u ks. Jana i katechetów.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Krystian Stępień i Monika Lach

Paweł Janicki i Dominika Żmijan

1. U ks. Jana zapisy na pielgrzymkę do Włoch w terminie 15-24 lipca br. Koszt 1450 zł i 330 euro. Szczegóły w gablocie.
  1. Zachęcamy do wzięcia udziału w Kursie w Legnicy: Ewangelizacja w odnowionej parafii. Szczegóły na plakacie.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont dachu naszej świątyni. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel. Dziękuję rodzicom dzieci bierzmowanych za ofiarę 6000 zł na remont. Pamiątki z bierzmowania są do odebrania w zakrystii i kancelarii.