Ogłoszenia parafialne - 1 maja 2022 r.

1 maja 2022 r.

Niedziela Słowa Bożego

1. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do codziennego czytania Biblii.
  1. Dziś po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do majówki.
  1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.
  1. Jutro z okazji Dnia Flagi o 19.00 koncert pieśni patriotycznych. Zapraszamy do wspólnego śpiewania.
  1. We wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym. We wtorek po Mszy św. o 18.00 próba generalna do bierzmowania.
  1. W środę podczas Mszy św. o 18.00 Biskup Andrzej Siemieniewski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz majówka o 17.15.
  1. W piątek przed południem odwiedziny chorych. Okazja do spowiedzi w piątek o 17.00 ( w Przedwojowie o 16.00 ). W piątek o 16.30 próba dzieci do I Komunii.
  1. W sobotę po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Krystian Stępień i Monika Lach
  1. Pielgrzymka do Włoch ( 15-24 lipca br. ). Szczegóły w gablocie. Opiekunem będzie ks. Jan. Spotkanie pielgrzymów w kościele w piątek po Mszy św. o 18.00.
  1. Kancelaria w tym tygodniu czynna tylko w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont dachu naszej świątyni. Dziękuję wszystkim, którzy troszczą się o kościół. W sobotę Andrzej Gołdyn został odznaczony przez biskupa medalem z okazji 30–lecia powstania naszej diecezji.