Ogłoszenia parafialne - 24 kwietnia 2022 r.

24 kwietnia 2022 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś zbiórka do puszek na Caritas dla najbardziej potrzebujących z racji Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Bóg zapłać!
  1. Dziś o 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, za odmówienie której można uzyskać odpust zupełny. W naszej parafii taki odpust możemy uzyskać każdego dnia o 17.30 na rozpoczęcie adoracji Najświętszego Sakramentu. Po koronce okazja do spowiedzi.
  1. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. O 17.00 we wtorek próba do bierzmowania.
  1. W piątek o 16.30 próba dzieci do I Komunii Św.
  1. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do majówki.
  1. Nabożeństwa majowe od przyszłej niedzieli codziennie o 17.30.
  1. W poniedziałek 2 maja br. w naszej świątyni będzie koncert patriotyczny.
  1. Zmienił się termin pielgrzymki do Włoch ( 15-24 lipca br. ). Szczegóły w gablocie.
  1. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone „Dobre Nowiny”. Proszę wziąć, przeczytać i przekazać dalej.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont dachu naszej świątyni. Nasze zadłużenie wynosi 126 400 zł. Dziękuję wszystkim, którzy troszczą się o świątynię.