Ogłoszenia parafialne - 25 kwietnia 2021 r.

25 kwietnia 2021 r.

4 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś imieniny ks. Marka. Pamiętajmy w modlitwie o naszym kapłanie.
  1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Trwajmy w modlitwie o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty.
  1. Próby dzieci do I Komunii Św. w poniedziałek, wtorek i piątek o 16.30. Rodziców zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej.
  1. W środę po Mszy wieczornej krąg biblijny w salce na plebanii.
  1. W piątek ks. Marek zaprasza na kolejne spotkanie rekolekcyjne, by odnowić wiarę i pogłębić relację z Bogiem w Duchu Św. Początek na adoracji o 17.30.
  1. W sobotę po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszych sobót. W sobotę dodatkowe Msze św. o 9.00 i 12.00 oraz w Przedwojowie o 10.00.
  1. W sobotę o 17.30 rozpoczynamy majówki. Każdego dnia serdecznie zapraszamy czcicieli Matki Najświętszej.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do majówki.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Dobrzański i Zuzanna Węcławik

Tomasz Kudełko i Joanna Stanke

Dawid Olszewki i Wiktoria Wyciślik

1. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone „Dobre Nowiny” oraz maseczki. Dbajmy o swoje bezpieczeństwo. Pamiętajmy w modlitwie o naszych chorych.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na wymianę dachu kościoła. W kasie jest 55 450 zł. Dziękuję za pomoc głównie Janinie Kurpisz i Andrzejowi Gołdynowi.