Ogłoszenia parafialne: 18 kwietnia 2021 r.

18 kwietnia 2021 r.

3 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Biblijna. Zachęcamy do codziennego spotykania się ze Słowem Bożym i uczestnictwa w kręgach biblijnym w środę po Mszy św. wieczornej.
  1. W naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi każdego dnia pół godziny przed Mszą wieczorną.
  1. Według nowych obostrzeń w naszej świątyni może przebywać 105 osób.
  1. W poniedziałek kolejny dzień poświęcony św. Józefowi. Dodatkowa Msza św. w Przedwojowie o 16.30.
  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  1. W piątek Uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie.
  1. W piątek ks. Marek zaprasza na cykl 10 spotkań rekolekcyjnych, by odnowić wiarę i pogłębić relację z Bogiem w Duchu Św. Początek na adoracji o 17.30.
  1. Nasza diecezja organizuje kolonię dla dzieci. Szczegóły w gablocie.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Dobrzański i Zuzanna Węcławik.
  1. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone maseczki. Dbajmy o bezpieczeństwo. Pamiętajmy w modlitwie o naszych chorych.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na wymianę dachu kościoła. Dziękuję wszystkim zatroskanym o świątynię, zwłaszcza Paulinie, która zastępuje pana Jana w zakrystii.