Ogłoszenia parafialne: 2 maja 2021 r.

2 maja 2021 r.

5 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś po każdej Mszy św. zawierzenie Parafii św. Józefowi. Zawierzamy też naszych maturzystów. Także dziś po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do majówki.
  1. Jutro Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny.
  1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.
  1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Arcybractwa św. Michała Arch.
  1. Próby dzieci do I Komunii Św. we wtorek, środę i piątek o 16.00. Rodziców zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej. Będą rozdane świece i książeczki do nabożeństwa. Spowiedź dzieci komunijnych po próbie w piątek. I Komunia św. w naszej parafii w sobotę o 10.00.
  1. W piątek księża odwiedzą swoich chorych. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00.
  1. W piątek ks. Marek zaprasza na rekolekcje. Początek na adoracji o 17.30.
  1. Według nowych przepisów w naszej świątyni może przebywać 140 osób i dodatkowo na balkonach. Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Dobrzański i Zuzanna Węcławik

Tomasz Kudełko i Joanna Stanke

Dawid Olszewki i Wiktoria Wyciślik

1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00 oraz telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na wymianę dachu kościoła. W najbliższych dniach rozstrzygną się sprawy dofinansowania z instytucji rządowych i samorządowych remontu naszej świątyni. Proszę o modlitwę. Dziękuję za pomoc w duszpasterstwie Andrzejowi Gołdynowi i wielu innym.