Ogłoszenia parafialne - 20 grudnia 2020 r.

20 grudnia 2020 r.

IV Niedziela Adwentu

1. Roraty w dni powszednie do środy o 7.00.

1. W poniedziałek po Mszy rannej dekoracja świątyni. Zapraszamy do pomocy.
  1. W środę przed południem świąteczno-noworoczne odwiedziny chorych.
  1. W czwartek wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. tylko rano o 7.00. Pasterki o 20.00, 22.00 i 24.00. W Przedwojowie o 21.00 i 22.00. Taca z Pasterek jest przeznaczona na Domy Samotnej Matki.
  1. W piątek i sobotę Msze św. świąteczne w porządku niedzielnym.
  1. W przyszłą niedzielę dziękujemy Bogu za rodzinę. Podczas Eucharystii odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Po każdej Mszy św. poświęcenie wina ku czci św. Jana Apostoła i Ewangelisty.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i po każdej Mszy św. oraz telefonicznie.
  1. Poświęcone opłatki w zakrystii i kancelarii parafialnej. Mamy kalendarze seminaryjne za dobrowolną ofiarę oraz kartki świąteczne po 1 zł. Są duże świece Caritas po 15 zł. Młodzież rozprowadza sianko. Można także nabyć pierniki jako cegiełki na remont. Dziękuję osobom, które upiekły pierniki.
  1. Kolęda w tym roku nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Będziemy zapraszać ulicami do świątyni na Mszę św. Szczegóły podamy za tydzień.
  1. Dziękuję wszystkim za przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pandemicznego: dystans, dezynfekcja, mierzenie temperatury i maski.
  1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na wymianę dachu kościoła.