Ogłoszenia parafialne - 13 grudnia 2020 r.

13 grudnia 2020 r.

III Niedziela Adwentu

1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwają do środy. Witam w naszej wspólnocie ks. Wiesława Florczuka. Dodatkowe Msze św. o 9.00 i w Przedwojowie o 16.30. Spowiedź każdego dnia. Środowa taca będzie naszym podziękowaniem dla Rekolekcjonisty.
  1. Dziś rozpoczynamy Kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Dziś także przypada 39. rocznica ogłoszenia stanu wojennego.
  1. Roraty w dni powszednie o 7.00.
  1. Papież ogłosił Rok św. Józefa. Odpusty można zyskiwać zwłaszcza w środy, także 19 dnia każdego miesiąca i w Uroczystości św. Józefa. W naszej Parafii jest kościół pw. św. Józefa w Przedwojowie.
  1. Dziękuję wszystkim za przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pandemicznego: dystans, dezynfekcja, mierzenie temperatury i maski.
  1. Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej przez Konferencję Episkopatu Polski zachęca ozdrowieńców do oddawania osocza, które ratuje życie.
  1. Kancelaria czynna po każdej Mszy św. i telefonicznie.
  1. Nasza Parafia włącza się w ogólnopolską inicjatywę Różaniec do granic czasu, która swój kres będzie miała w sylwestra. Szczegóły podamy później.
  1. Poświęcone opłatki w zakrystii i kancelarii parafialnej. Ofiary na wymianę dachu kościoła. Mamy także kalendarze seminaryjne za dobrowolną ofiarę oraz kartki świąteczne po 1 i 2 zł. Młodzież rozprowadza sianko. Za tydzień będzie można nabyć pierniki cegiełki.
  1. Dziękuję wszystkim zatroskanym o kościół. Bóg zapłać za ofiary składane na wymianę dachu naszej świątyni. Za tydzień taca w całości przeznaczona będzie na ten cel.