Ogoszenia parafialne - 6 grudnia 2020 r.

6 grudnia 2020 r.

II Niedziela Adwentu

1. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek dla Kościoła na Wschodzie. Bóg zapłać!
  1. Dziś po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. Trwa Adwent – czas oczekiwania na przyjście Jezusa. Roraty w dni powszednie o 7.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i serduszkami, na których wypisane są dobre uczynki.
  1. Dziękuję Ofiarodawcom za ufundowanie paczek dla dzieci z okazji św. Mikołaja. Dziękuję Radzie Parafialnej za pomoc i słodkie niespodzianki.
  1. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dodatkowa Msza św. o 9.00. Od 12.00 do 13.00 Godzina Łaski – adoracja Najświętszego Sakramentu związana ze szczególnymi Darami od Matki Bożej. Członkowie Żywego Różańca mogą otrzymać odpust zupełny.
  1. Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje adwentowe.
  1. Przy bocznym wejściu do kościoła jest zamontowany termometr. Dziękuję wszystkim za przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pandemicznego.
  1. Kancelaria czynna po każdej Mszy św. i telefonicznie.
  1. Poświęcone opłatki w tym roku nie będą rozprowadzane po domach. Można je otrzymać w zakrystii i kancelarii parafialnej. Ofiary przeznaczone będą na wymianę dachu kościoła. Są także kalendarze seminaryjne za dobrowolną ofiarę.
  1. Dziękuję wszystkim zatroskanym o kościół.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na wymianę dachu naszej świątyni.