Ogłoszenia parafialne - 29 listopada 2020 r.

29 listopada 2020 r.

I Niedziela Adwentu

1. Rozpoczęliśmy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Jezusa. Roraty w dni powszednie o 7.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i serduszkami z wypisanymi dobrymi uczynkami.
  1. Dziś pomagamy św. Mikołajowi przez ofiarę do puszki, by uszczęśliwić nasze dzieci prezentami. Bóg zapłać!
  1. We wtorek po Mszy św. o 18.00 modlitwa Grupy św. Michała Archanioła.
  1. W piątek przed południem odwiedziny chorych. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00 ( w Przedwojowie o 16.00 ). W sobotę po Mszy św. o 7.00 adoracja i modlitwa różańcowa pierwszej soboty miesiąca.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 18.00. Za tydzień zbiórka do puszek na Kościoły Wschodu.
  1. Przy bocznym wejściu do kościoła jest zamontowany termometr. Można mierzyć temperaturę przed Eucharystią.
  1. Kancelaria czynna po każdej Mszy św. i telefonicznie.
  1. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone do wzięcia „Dobre Nowiny”.
  1. Poświęcone opłatki w tym roku nie będą rozprowadzane po domach. Można je otrzymać w zakrystii i kancelarii parafialnej. Ofiary przeznaczone będą na wymianę dachu kościoła. Są także kalendarze seminaryjne za dobrowolną ofiarę. W tym roku z powodów finansowych nie będzie parafialnych kalendarzy. W „Gościu Niedzielnym” jest kalendarz.
  1. Dziękuję wszystkim zatroskanym o kościół. Są to: Janina Kurpisz, ks. Marek Michalski, Arkadiusz Druciak, Jan Kuś i Andrzej Gołdyn. Za wieńce adwentowe dziękuję Wandzie i Marianowi Kwaśniewskim.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na wymianę dachu naszej świątyni.