Ogłoszenia parafialne - 22 listopada 2020 r.

22 listopada 2020 r.

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Przypominamy o obowiązujących zasadach dotyczących naszego bezpieczeństwa. W kościele może przebywać 140 osób z zachowaniem dezynfekcji, dystansu i masek.
  1. Przypominam, że w listopadzie 8 razy można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami: spowiedź i Komunia św., nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych i wykluczenie przywiązania do grzechu.
  1. Dziś po Mszy św. o 12.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia za co jest przewidziany odpust.
  1. Za tydzień rozpoczniemy Adwent.
  1. Kancelaria czynna po każdej Mszy św. i telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane także internetowo na wymianę dachu naszej świątyni. Dysponujemy kwotą 34 900 zł.
  1. Za tydzień będziemy mogli przez ofiarę do puszki pomóc św. Mikołajowi w przygotowaniu paczek dla dzieci.
  1. Poświęcone opłatki w tym roku nie będą rozprowadzane po domach. Będzie można je otrzymać od następnej niedzieli w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  1. Dziękuję wszystkim zatroskanym o kościół.