Ogłoszenia parafialne - 15 listopada 2020 r.

15 listopada 2020 r.

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Przypominamy o obowiązujących zasadach dotyczących naszego bezpieczeństwa. W kościele może przebywać 140 osób z zachowaniem dezynfekcji, dystansu i masek.
  1. Przypominam, że w listopadzie 8 razy można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami: spowiedź i Komunia św., nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych i wykluczenie przywiązania do grzechu.
  1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka podpisów w obronie rodziny.
  1. Wypominki jeszcze dziś i jutro w kościele o 17.15. Porządek modlitwy:

Niedziela             – ul. Cicha i Traugutta

Poniedziałek       – pozostałe ulice i spoza parafii

1. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Trwa nowenna przed Uroczystością. Po Mszy św. o 12.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia za co jest przewidziany odpust.
  1. Kancelaria czynna po każdej Mszy św. i telefonicznie.
  1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i wszystkie ofiary składane także internetowo na wymianę dachu naszej świątyni.
  1. Dziękuję wszystkim zatroskanym o kościół. W sposób szczególny dziękuję zespołowi „Abbiamo” za ofiarę 1000 zł. Dziękuję Janinie Kurpisz i księdzu Markowi za prace przy kościele.