Ogłoszenia parafialne - 8 listopada 2020 r.

8 listopada 2020 r.

XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.15.
  1. Przypominamy o obowiązujących zasadach dotyczących naszego bezpieczeństwa. W kościele może przebywać 140 osób z zachowaniem dezynfekcji, dystansu i masek.
  1. Przypominam, że w listopadzie 8 razy można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami: spowiedź i Komunia św., nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych i wykluczenie przywiązania do grzechu.
  1. Wypominki o 17.15 w kościele. Porządek modlitwy:

Poniedziałek       – ul. Hallera i Konopnickiej

Wtorek               – ul. Cisowa i Różana

Środa                  – ul. Śląska i Świerkowa

Czwartek             – ul. Skłodowskiej i Słoneczna

Piątek                  – ul. Kościuszki i Nowa

Sobota                – ul. Słowackiego i Licealna

Niedziela             – ul. Cicha i Traugutta

1. W poniedziałek 5 rocznica śmierci Ks. Prałata Stanisława Książka.
  1. W środę 102 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Msze św. o 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. W Przedwojowie o 10.00. Mszę św. o 12.00 rozpoczniemy od odśpiewania hymnu państwowego. Tego dnia módlmy się za Ojczyznę.
  1. Kancelaria czynna po każdej Mszy św. i telefonicznie. Za tydzień będą zbierane podpisy w obronie rodziny.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wymianę dachu naszej świątyni. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel. Dziękuję wszystkim zatroskanym o kościół.