Ogłoszenia parafialne - 19 kwietnia 2020 r.

19 kwietnia 2020 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia. Za odmówienie koronki do Bożego Miłosierdzia można uzyskać odpust zupełny. O 15.00 transmisja koronki na facebooku.
  1. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Caritas. Zachęcam do zakupu paschalików w cenie 6 zł jako wsparcie w walce z chorobą COVID 19.
  1. Dzięki nowemu rozporządzeniu od jutra w naszej świątyni w liturgii mszalnej będzie mogło uczestniczyć 140 osób tj. po dwie osoby w ławce. Serdecznie zapraszamy w maskach i przy zachowaniu obowiązujących zasad.
  1. W czwartek uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.
  1. W sobotę czcimy św. Marka Ewangelisty – imieniny Ks. Marka. Polecam Czcigodnego Solenizanta modlitwie. Także w sobotę 5 rocznica śmierci Ks. Ryszarda Dąbrowskiego.
  1. Kancelaria parafialna nieczynna do odwołania. Pilne sprawy po Mszy św. lub telefonicznie.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Mariusz Zagrodny i Monika Szyszka.
  1. Składam serdeczne podziękowanie Parafianom, którzy w czasie epidemii pomagają w utrzymaniu kościoła i księży.
  1. Trwajmy w modlitwie o ustanie epidemii.