Ogłoszenia parafialne - 12 kwietnia 2020 r.

12 kwietnia 2020 r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 

 

  1. Do przyszłej Niedzieli Oktawa Wielkiej Nocy. Dziś i jutro porządek Mszy św. niedzielny.
  1. Pozostają ograniczenia w związku z epidemią. W liturgii może uczestniczyć tylko 5 osób. Nadal transmitujemy Msze św. Dziękuję Telewizji Kablowej oraz Osobom, które czynią to przez Facebook i You Tube.
  1. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na Caritas. Dziękuję za skarbonki z jałmużną wielkopostną.
  1. Kancelaria parafialna nieczynna do odwołania. Jesteśmy do dyspozycji pod telefonem.
  1. Świąteczny numer tygodnika „Niedziela” w cenie 10 zł.
  1. Składam serdeczne podziękowanie Parafianom, którzy w czasie epidemii pomagają w utrzymaniu kościoła i księży. Dziękuję za każdy gest życzliwości i solidarności. Dziękuję piekarni Gertchen-Ruchała i Marcie Śliwińskiej za rozprowadzanie świec Caritas. Dziękuję ks. Markowi, Państwu Gołdynom i Wojtkowiakom za budowę Bożego grobu i dekorację kościoła.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom składam serdeczne życzenia świąteczne. Niech Jezus Zmartwychwstały obdarzy wszystkich swoim pokojem.
  1. Trwajmy w modlitwie o ustanie epidemii.