Ogłoszenia parafialne - 26 kwietnia 2020 r.

26 kwietnia 2020 r.

3 Niedziela Wielkanocna

1. W związku z nowym rozporządzeniem Ks. Biskupa w naszej świątyni może w nabożeństwach jednorazowo uczestniczyć 146 osób tj. dwie osoby w ławce. Zapraszamy na Msze święte przy zachowaniu obowiązujących zasad. Dzieci poniżej 13-go roku życia przychodzą do kościoła z dorosłymi.

1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. We wtorek o 17.30 nowenna do Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca. Prośby składamy w zakrystii lub przy obrazie w kaplicy.
  1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  1. W piątek wspomnienie św. Józefa Robotnika. Dodatkowa Msza św. o 9.00 i w Przedwojowie o 10.00. Okazja do spowiedzi od 17.00 (w Przedwojowie o 9.30 ). Majówki od piątku codziennie o 17.30.
  1. W piątek odwiedziny chorych po Mszy św. o 9.00.
  1. W sobotę przeniesiona Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Dodatkowa Msza św. o 9.00 i w Przedwojowie o 10.00. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki po 6 zł jako wsparcie w walce z koronawirusem.
  1. Kancelaria parafialna nieczynna. Pilne sprawy po Mszy św. lub telefonicznie.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Mariusz Zagrodny i Monika Szyszka.
  1. Składam serdeczne podziękowanie Parafianom, którzy w czasie epidemii pomagają w utrzymaniu kościoła i księży.
  1. Trwajmy w modlitwie o ustanie epidemii.