Ogłoszenia parafialne - 15 marca 2020 r.

15 marca 2020 r.

III Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na wymianę dachu kościoła!
  1. Odwołujemy nabożeństwo Gorzkich Żali.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi. We wtorki o 17.30 nowenna do Sługi Wenantego Katarzyńca.
  1. W czwartek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Dodatkowa Msza św. o 9.00 i odpustowa w Przedwojowie o 16.30.
  1. W piątek dodatkowa Msza św. o 9.00.
  1. Ks. Marek zaprasza na wyjazd do Taize w terminie 18 – 27 lipca. Koszt 550 zł i 25 euro za dzień. Zapisy u ks. Marka do końca marca.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Mariusz Komar i Kinga Parada.
  1. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kartki świąteczne.
  1. Przychodnia „Eskulap” prosi swoich Pacjentów o ograniczony kontakt osobisty. Zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny ( 756455807 i 756455815 ) z możliwością wypisania recept.
  1. W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego odwołujemy wszystkie spotkania duszpasterskie oraz nabożeństwa liturgiczne, także Drogi Krzyżowe i Gorzkie Żale. Zachęcamy osoby starsze i będące w grupie ryzyka, by uczestniczyły w liturgii przez łącza telewizyjne. Msze będą odprawiane dla grup do 50 osób. Proszę zachować środki ostrożności tj. znak pokoju nie przekazujemy przez podanie dłoni a przez ukłon. Można przyjąć komunię św. na rękę. Zachowujemy półtorametrową odległość między sobą. Osoby z podwyższoną temperaturą i kaszlące prosimy o bezwzględne pozostanie w domach. Dbajmy o higienę i dezynfekcję. Ograniczmy kontakty.