Ogłoszenia parafialne - 22 marca 2020 r.

22 marca 2020 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Ks. Biskup odwołuje na czas epidemii wszystkie nabożeństwa łącznie z Drogami Krzyżowymi i Gorzkimi Żalami.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dodatkowa Msza św. o 9.00 i w Przedwojowie o 16.30.
  1. W piątek dodatkowa Msza św. o 9.00.
  1. Kancelaria parafialna czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Łabendowicz i Joanna Jasiak.
  1. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kartki świąteczne.
  1. Przychodnia „Eskulap” prosi swoich Pacjentów o ograniczony kontakt osobisty. Zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny ( 756455807 i 756455815 ) z możliwością wypisania recept.
  1. W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego odwołujemy wszystkie spotkania duszpasterskie. Zachęcamy osoby starsze i będące w grupie ryzyka, by uczestniczyły w liturgii przez łącza telewizyjne. Msze będą odprawiane dla grup do 50 osób. Proszę zachować środki ostrożności tj. znak pokoju przekazujemy przez ukłon. Można przyjąć komunię św. na rękę. Zachowujemy półtorametrową odległość między sobą. Osoby z podwyższoną temperaturą i kaszlące prosimy o bezwzględne pozostanie w domach. Dbajmy o higienę i dezynfekcję. Ograniczmy kontakty. Trwajmy w modlitwie o zakończenie epidemii.
  1. Bóg zapłać za pomoc finansową w utrzymaniu Parafii i księży.