Ogłoszenia parafialne - 8 marca 2020 r.

8 marca 2020 r.

II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś zbiórka do puszek na misje. Bóg zapłać!
  1. Dziś o 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali.
  1. Dziś po Mszy św. wieczornej nauki przedślubne.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi. We wtorki o 17.30 nowenna do Sługi Wenantego Katarzyńca.
  1. W czwartek o 16.30 spotkanie dla klas szóstych i ósmych.
  1. Ks. Jan zaprasza młodzież, która pragnie zaangażować się w parafialny wolontariat na rzecz osób starszych w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji, na spotkanie z Prezesem DCR-u w czwartek o 16.30. Wolontariat będzie w soboty.
  1. W piątek dodatkowa Msza św. o 9.00. Droga Krzyżowa w piątki po Mszy św. o 9.00 i o 17.30. W najbliższy piątek dodatkowa Droga Krzyżowa na Górę Parkową po Mszy św. wieczornej. W piątek będziemy obchodzić 7. rocznicę wyboru Papieża Franciszka.
  1. Ks. Marek zaprasza na wyjazd do Taize w terminie 18 – 27 lipca. Koszt 550 zł i 25 euro za dzień. Zapisy u ks. Marka do końca marca.
  1. U ks. Jana zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 20 marca br.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Mariusz Komar i Kinga Parada.
  1. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Są też do nabycia kartki świąteczne i zdrapki wielkopostne.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wymianę dachu kościoła. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.