Ogłoszenia parafialne - 1 marca 2020 r.

1 marca 2020 r.

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś po Mszy św. o 12.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy, którą zakończy nabożeństwo Gorzkich Żali o 17.15. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  1. W poniedziałek w Przychodni „Rodzina” badania oczu. Szczegóły w gablocie.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi. We wtorki o 17.30 nowenna do Sługi Wenantego Katarzyńca.
  1. We wtorek po Mszy św. o 18.00 spotkanie Bractwa św. Michała Archanioła.
  1. W środę po Mszy św. o 18.00 spotkanie przed wyjazdem Caritas nad morze.
  1. W czwartek o 16.30 spotkanie dla klas siódmych i ósmych.
  1. W piątek rano odwiedziny chorych. W piątek dodatkowa Msza św. o 9.00. Spowiedź od 17.00. Droga krzyżowa w piątki po Mszy św. o 9.00 i o 17.30.
  1. W sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczornej nauki przedślubne.
  1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misje.
  1. Zachęcamy do przekazywania 1 % podatków na naszą Parafię. Osoby, które przekazały 1 % w zeszłym roku i nie mają żadnych odpisów, nie muszą składać deklaracji. Zostanie to uczynione automatycznie.
  1. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z ul. Traugutta zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 20 marca br. Zapisy u ks. Jana.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Mariusz Komar i Kinga Parada.
  1. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone skarbonki na jałmużnę wielkopostną.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na wymianę dachu kościoła.