Ogłoszenia parafialne - 1 września 2019 r.

1 września 2019 r.

XXII Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 12.00 apel pamięci i złożenie kwiatów przy pomniku przed kościołem. Władze miasta po zakończeniu uroczystości zapraszają na zupę.
  1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. Dziś oraz w najbliższą sobotę i niedzielę o 19.00 nauki przedmałżeńskie.
  1. W poniedziałek o 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Dzieci klas pierwszych zapraszamy z tornistrami do poświęcenia.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie przed pielgrzymką do Lwowa. Także w środę po Mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego.
  1. W czwartek o 16.30 spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży klas ósmych. W czwartek po Mszy św. o 18.00 spotkanie katechetów.
  1. W piątek rano odwiedziny chorych. Okazja do spowiedzi od 17.00. W Przedwojowie o 16.00. W piątek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich, które w maju przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci otrzymają indeksy. Spotkanie KSM-u w piątek po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii.
  1. Spotkania ministrantów i lektorów w soboty o 9.00. W najbliższą sobotę pielgrzymka niepełnosprawnych do Krzeszowa.
  1. W przyszłą niedzielę o 19.00 w kościele koncert filharmonii wałbrzyskiej.
  1. Parafia organizuje wycieczkę do Energylandii 20 września. Zapisy u ks. Jana. Ks. Andrzej organizuje nocne czuwanie na Jasnej Górze ( 22 – 23 października ) z nawiedzeniem św. Anny, Leśniowa i Piekar Śl. Koszt 200 zł.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia.