Ogłoszenia parafialne - 25 sierpnia 2019 r.

25 sierpnia 2019 r.

XXI Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy. Bóg zapłać!
  1. Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30 z okazją do spowiedzi.
  1. W poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie przed pielgrzymką do Lwowa. Są jeszcze wolne miejsca.
  1. W piątek po Mszy św. o 18.00 modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Marek Michalski.
  1. W najbliższą sobotę o 19.00 rozpoczniemy nauki przedmałżeńskie.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 apel poległych i złożenie kwiatów przy pomniku przed kościołem.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 18.00.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć nowy numer czasopisma „Dobre Nowiny”.
  1. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w dzieła parafialne. Szczególne podziękowania dla Andrzeja Gołdyna, Janusza Piechowicza i Jerzego Basty.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia, które dzięki hojnym Ofiarodawcom zmniejszyło się do kwoty 29 500 zł.