Ogłoszenia parafialne - 8 września 2019 r.

8 września 2019 r.

XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś o 19.00 koncert w ramach festiwalu Musique D`Elite ( „Cztery pory roku” Antonio Vivaldiego ). Wstęp wolny. Następne koncerty w sobotę i niedzielę.
  1. W poniedziałek w Przychodni „Rodzina” profilaktyka jaskry i zaćmy. Szczegóły w gablocie.
  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie przed pielgrzymką do Lwowa. Proszę przynieść paszporty.
  1. W środę do godziny 12.00 zbiórka elektrośmieci. Można je przywozić od wtorku na plac kościelny przy głównym wejściu do kościoła. Ulotki przy wyjściu. W środę krąg biblijny po Mszy św. wieczornej.
  1. W czwartek o 16.30 spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży klas ósmych.
  1. W piątek Dzień Fatimski. Po Mszy św. wieczornej procesja z figurą Matki Bożej z Fatimy. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej i chętnych do pomocy przy organizacji festynu parafialnego w dniu 22 września.
  1. Spotkanie KSM-u w piątek po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii.
  1. Spotkania ministrantów i lektorów w soboty o 9.00.
  1. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Św. O 17.30 procesja pod krzyż misyjny.
  1. Parafia organizuje wycieczkę do Energylandii 20 września. Zapisy u ks. Jana. Ks. Andrzej organizuje nocne czuwanie na Jasnej Górze ( 22 – 23 października ) z nawiedzeniem św. Anny, Leśniowa i Piekar Śl. Koszt 200 zł.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia. Za tydzień taca będzie w całości przeznaczona na ten cel.