Ogłoszenia parafialne - 4 sierpnia 2019 r.

4 sierpnia 2019 r.

XVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30 z okazją do spowiedzi.
  1. Do wtorku o 20.00 Apel Jasnogórski w łączności z pielgrzymami, którzy wędrują do Częstochowy.
  1. We wtorek Przemienienie Pańskie. W Przedwojowie Msza św. o 16.30.
  1. W środę o 4.00 z parkingu przy ZUS–ie wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy.
  1. W sobotę święto św. Wawrzyńca. Odpust na Śnieżce.
  1. Można wpisywać swoje sierpniowe zobowiązania abstynenckie do księgi trzeźwości wyłożonej przy bocznym wejściu do świątyni.
  1. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Lwowa ( 16 – 20 września ). Koszt 850 zł.
  1. W dniach 22-25. 08. br. Spotkanie Młodych w Legnickim Polu. Koszt 70 zł. Zapisy u ks. Jana.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Roman i Izabela Shelembyn

Damian Myjak i Paulina Łozowska

Karol Puszko i Katarzyna Pazera

Michał Pawlik i Magdalena Antoł

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia.