Ogłoszenia parafialne - 28 lipca 2019 r.

28 lipca 2019 r.

XVII Niedziela Zwykła

1. Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30 z okazją do spowiedzi.
  1. Od jutra codziennie o 20.00 Apel Jasnogórski w łączności z pielgrzymami, którzy wędrują do Częstochowy. W zakrystii można nabyć plakietki i książeczki duchowego uczestnictwa w cenie 15 zł.
  1. W czwartek rozpoczynamy sierpień – miesiąc trzeźwości. Można wpisywać swoje zobowiązania abstynenckie do księgi trzeźwości wyłożonej przy bocznym wejściu do świątyni.
  1. W piątek rano odwiedziny chorych.
  1. W piątek od 17.00 okazja do spowiedzi ( w Przedwojowie o 16.00 ). W piątek można uzyskać odpust Porcjunkuli za nawiedzenie kościoła parafialnego.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Lwowa ( 16 – 20 września ). Koszt 850 zł. Spotkanie organizacyjne w środę po Mszy św. wieczornej w kościele.
  1. W dniach 22-25. 08. br. Spotkanie Młodych w Legnickim Polu. Koszt 70 zł. Zapisy w zakrystii.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Arkadiusz Polus i Karolina Tobiasz

Roman i Izabela Shelembyn

Damian Myjak i Paulina Łozowska

Karol Puszko i Katarzyna Pazera

Michał Pawlik i Magdalena Antoł

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę o 17.00.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia, które zmniejszyło się do kwoty 36 600 zł. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w troskę o naszą świątynię.