Ogłoszenia parafialne - 11 sierpnia 2019 r.

11 sierpnia 2019 r.

XIX Niedziela Zwykła

1. Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30 z okazją do spowiedzi.
  1. We wtorek Dzień Fatimski. O 17.30 różaniec. Po Mszy św. wieczornej procesja z figurą Matki Bożej z Fatimy.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie przed wyjazdem z Caritas do Stegny i Ustronia Morskiego.
  1. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w porządku niedzielnym. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.
  1. W piątek przypada patronalne święto ks. biskupa Stefana Cichego.
  1. Na piątek ks. biskup udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  1. Można wpisywać swoje sierpniowe zobowiązania abstynenckie do księgi trzeźwości wyłożonej przy bocznym wejściu do świątyni.
  1. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Lwowa ( 16 – 20 września ). Koszt 850 zł.
  1. W dniach 22-25. 08. br. Spotkanie Młodych w Legnickim Polu. Koszt 70 zł. Zapisy u ks. Jana.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Pawlik i Magdalena Antoł
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia. Taca w przyszłą niedzielę w całości będzie przeznaczona na ten cel.