Ogłoszenia parafialne - 21 lipca 2019 r.

21 lipca 2019 r.

XVI Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i wszystkie ofiary składane na spłatę naszego długu.
  1. Dziś podczas Mszy św. o 12.00 jubileusz 50-lecia kapłaństwa Ks. Infułata Stanisława Zięby z Gdańska.
  1. Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30 z okazją do spowiedzi.
  1. W czwartek wspomnienie św. Krzysztofa – Patrona kierowców. Po Mszy św. wieczornej poświęcenie kierowców i pojazdów mechanicznych. Proszę parkować wokół kościoła. Można wesprzeć misjonarzy. Szczegóły na plakacie.
  1. W piątek w Krzeszowie koncert zespołu TGD. Koszt 80 zł. Szczegóły na plakacie.
  1. Autokarowa pielgrzymka do Częstochowy 7 sierpnia br. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii. Spotkanie organizacyjne we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  1. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Lwowa ( 16 – 20 września ). Koszt 850 zł. Program wywieszony jest w gablocie. Spotkanie organizacyjne w środę po Mszy św. wieczornej.
  1. W dniach 22-25. 08. br. Spotkanie Młodych w Legnickim Polu. Zapisy w zakrystii.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Prochacki i Justyna Maraś

Arkadiusz Polus i Karolina Tobiasz

Roman i Izabela Shelembyn

Damian Myjak i Paulina Łozowska

Karol Puszko i Katarzyna Pazera

1. W tym tygodniu wykonaliśmy nowy stopień z wjazdem dla niepełnosprawnych przy głównym wejściu do kościoła. Dziękuję Andrzejowi Gołdynowi i Adamowi Wojtkowiakowi. Podziękowania również dla Janiny Kurpisz, Jerzego Basty, Jana Kozielca i Stanisława Pasiuta oraz dla wszystkich wspierających nasz kościół.