Ogłoszenia parafialne - 14 lipca 2019 r.

14 lipca 2019 r.

XV Niedziela Zwykła

1. Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30 z okazją do spowiedzi.
  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie, którą poprowadzi ks. Bronisław Kryłowski. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w gablocie.
  1. W sobotę o 9.00 z kamiennogórskiego rynku wyruszy kolejna pielgrzymka do Krzeszowa z ks. Andrzejem Płazą. W Krzeszowie Msza św. o 12.00.
  1. W najbliższą niedzielę w Jeleniej Górze w parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty o 15.00 spotkanie przed pieszą pielgrzymką na Jasną Górę.
  1. Za tydzień podczas Mszy św. o 12.00 będziemy przeżywać jubileusz 50-lecia kapłaństwa Ks. Infułata Stanisława Zięby z Gdańska.
  1. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Lwowa ( 16 – 20 września ). Koszt 850 zł. Program wywieszony jest w gablocie.
  1. Autokarowa pielgrzymka do Częstochowy 7 sierpnia br. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Prochacki i Justyna Maraś

Paweł Steczko i Kamila Szczupak

Arkadiusz Polus i Karolina Tobiasz

1. W tym tygodniu obiliśmy skórą klęczniki w konfesjonałach i przygotowaliśmy 2 miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych między plebanią a kościołem. Dziękuję Andrzejowi Gołdynowi za pomoc. Róży św. Łucji dziękuję za dekorację figury Matki Bożej Fatimskiej.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.