Ogłoszenia parafialne - 7 lipca 2019 r.

7 lipca 2019 r.

XIV Niedziela Zwykła

1. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy. Bóg zapłać!
  1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 18.00.
  1. Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30 z okazją do spowiedzi.
  1. W sobotę Dzień Fatimski. O 17.30 różaniec. Po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej z Fatimy.
  1. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Lwowa ( 16 – 20 września ). Koszt 850 zł. Program wywieszony jest w gablocie.
  1. W Krzeszowie codziennie koncerty organowe. Szczegóły w gablocie.
  1. Na naszej stronie internetowej w zakładce wydarzenia bardzo ciekawy film „Zmierzch: Ofensywa ideologii gender”. Zachęcam do obejrzenia.
  1. Autokarowa pielgrzymka do Częstochowy 7 sierpnia br. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Daniel Sandzewicz i Krzysztofa Płosaj

Paweł Steczko i Kamila Szczupak

1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia. W tym tygodniu zakupiłem do kościoła 2 nowoczesne mikrofony ze statywami.