Ogłoszenia parafialne - 30 czerwca 2019 r.

30 czerwca 2019 r.

XIII Niedziela Zwykła

1. Serdecznie witam w naszej wspólnocie ks. Marka Michalskiego. Polecam nowego wikariusza modlitwie i życzliwości wszystkich Parafian.
  1. Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30 z okazją do spowiedzi.
  1. W środę ks. Jan odwiedzi swoich chorych.
  1. W piątek ks. Andrzej i ks. proboszcz odwiedzą swoich chorych.
  1. W piątek o 17.00 okazja do spowiedzi.
  1. W następną niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 18.00.
  1. Za tydzień zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy.
  1. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Lwowa ( 16 – 20 września ). Koszt 850 zł.
  1. Transmisja Mszy św. w kablówce o godzinie 9.00.
  1. Zachęcam do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Nasza Parafia organizuje autokarową pielgrzymkę na zakończenie wędrowania w dniu 7 sierpnia. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Grucela i Agnieszka Witt

Daniel Sandzewicz i Krzysztofa Płosaj

Paweł Steczko i Kamila Szczupak

1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć nowy numer „Dobrych Nowin”.
  1. Ks. proboszcz dziękuje za modlitwę, życzliwość i życzenia z okazji imienin.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia. Dziękuję wczasowiczom ze Stegny za ofiarę 210 zł złożoną na ten cel.