Ogłoszenia parafialne - 23 czerwca 2019 r.

23 czerwca 2019 r.

XII Niedziela Zwykła

1. Dziś zbiórka do puszek dla parafii polskiej na Ukrainie, której przedstawicieli gościmy w naszej wspólnocie. Bóg zapłać!
  1. Do czwartku Oktawa Bożego Ciała z procesją w ramach nabożeństw o 17.30.
  1. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W Przedwojowie Msza św. o 16.30.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie przed wyjazdem Caritas do Stegny.
  1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W Przedwojowie Msza św. o 16.30.
  1. W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Odpust w sąsiedniej Parafii. Taca na Stolicę Apostolską. W Przedwojowie Msza św. o 16.30.
  1. Bóg zapłać za pomoc w organizacji Bożego Ciała. Pomagali: Maria Nosewicz, Teresa Trzepak, Elżbieta Wasik, Magda Rochnowska, , Krystyna Sztangierska, Teresa i Adam Wojtkowiakowie, Józefa i Jan Krókow, Marian Kwaśniewski, Józef Hebda, Andrzej Gołdyn, Jan Kozielec, Krzysztof Tomczyk i Józef Fryzowicz.
  1. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Lwowa ( 16 – 20 września ). Koszt 850 zł.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Grucela i Agnieszka Witt

Daniel Sandzewicz i Krzysztofa Płosaj

1. Kancelaria parafialna czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00. Transmisja Mszy św. w kablówce o godzinie 9.00.
  1. Dziękuję rodzicom dzieci bierzmowanych za dar 5 900 zł. Bóg za wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia, które dziś wynosi 35 000 zł.
  1. Od jutra posługę w naszej Parafii rozpoczyna ks. Marek Michalski. Dziękuję Andrzejowi Gołdynowi i Adamowi Wojtkowiakowi za pomoc w przygotowaniu mieszkania nowego wikarego. Polecam nowego duszpasterza modlitwie.