Ogłoszenia parafialne - 16 czerwca 2019 r.

16 czerwca 2019 r.

Niedziela Najświętszej Trójcy

1. Bóg za dzisiejszą tacę i wszystkie ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia.
  1. Dziś o 18.00 w kościele św. Ap. Piotra i Pawła Msza św. z błogosławieństwem prymicyjnym. Po Mszy koncert seminaryjnego zespołu „Semen”.
  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30.
  1. Jutro na Mszy św. o 18.00 ks. biskup Stefan Cichy udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  1. Jutro w Krzeszowie o 18.00 Radio Maryja.
  1. W środę zakończenie roku szkolnego. Msza św. o 8.00.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży i rodziców wyjeżdżających z ks. Janem do Niemiec.
  1. W czwartek Boże Ciało. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o 10.30 procesja do kościoła św. Ap. Piotra i Pawła. Nasza parafia przygotowuje 2 ołtarze. Dziewczynki sypią kwiatki. Na zakończenie procesji Msza św. w naszym kościele około 12.30. Oktawa Bożego Ciała z procesjami cały tydzień o 17.30. W Boże Ciało o 17.30 z parkingu przy ZUS-ie wyjazd do Nowej Rudy.
  1. W sobotę w kościele św. Jana Apostoła w Jeleniej Górze o 15.00 spotkanie przed pieszą pielgrzymką na Jasną Górę.
  1. Od dziś transmisja Mszy św. w kablówce o godzinie 9.00.
  1. Bóg zapłać Róży św. Teresy za dekorację figury Matki Bożej Fatimskiej.
  1. Parafia organizuje pielgrzymkę do Lwowa w terminie 16 – 20 września br. Koszt 850 zł. Zapisy w zakrystii. Od przyszłej niedzieli będziemy gościć w naszej wspólnocie dzieci z Ukrainy. Za tydzień zbiórka do puszek dla Polaków z Ukrainy.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Grucela i Agnieszka Witt