Ogłoszenia parafialne - 9 czerwca 2019 r.

9 czerwca 2019 r.

Zesłanie Ducha Świętego

1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30.
  1. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
  1. W środę w Przychodni „Rodzina” płatne badania. Szczegóły w gablocie.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców młodzieży, która w poniedziałek 17 czerwca br. przyjmie sakrament bierzmowania.
  1. W czwartek o 16.30 próba dzieci do Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dzieci rocznicowych w sobotę o 9.00.
  1. W czwartek Dzień Fatimski. O 17.30 różaniec. Proszę przynieść intencje. Po Mszy wieczornej procesja z figurą Matki Bożej z Fatimy.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie, którą poprowadzi Ojciec Andrzej Smółka.
  1. W sobotę o 16.00 w kościele próba generalna do bierzmowania dla klas 3 Gimnazjum i 8 Szkoły Podstawowej. Spowiedź w sobotę o 9.00.
  1. W sobotę w Legnicy Dzień Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy. Zapisy w zakrystii.
  1. W dniach 22-25 sierpnia Spotkanie Młodych w Legnickim Polu. Zapisy u ks. Jana.
  1. W zakrystii zapisy na wyjazd do Nowej Rudy w Boże Ciało.
  1. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę mężczyzn na Jasną Górę 22 czerwca br. W gablocie oferty pielgrzymek do Medjugorje.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel. Od przyszłej niedzieli transmisja Mszy św. będzie o godzinie 9.00.