Ogłoszenia parafialne - 2 czerwca 2019 r.

2 czerwca 2019 r.

Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dziś Święto Dziękczynienia. Zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej. Po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.30.
  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30.
  1. W poniedziałek po Mszy św. o 18.00 spotkanie w sprawie wyjazdu z Caritas.
  1. We wtorek o 16.00 obowiązkowe spotkanie przed bierzmowaniem dla klas 6 i 7 szkoły podstawowej.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku będą przeżywały I Komunię św.
  1. W czwartek o 16.00 w kościele przygotowanie do bierzmowania dla klas 3 Gimnazjum i 8 Szkoły Podstawowej. Obecność obowiązkowa. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
  1. W piątek przed południem ks. Jan odwiedzi swoich chorych. Okazja do spowiedzi w piątek o 17.00. W Przedwojowie o 16.00.
  1. Siostry Magdalenki z Jeleniej Góry zapraszają dziewczęta na dni skupienia w terminie 14-16 czerwca.
  1. W „Niedzieli” artykuł o naszej parafii. Przy wyjściu Dobre Nowiny do wzięcia.
  1. Parafia organizuje wyjazd do Nowej Rudy w Boże Ciało na uwielbienie Boga. Wyjazd 20 czerwca br. o 17.30. Powrót około 23.00. Koszt 20 zł.
  1. W zakrystii zapisy na pielgrzymkę mężczyzn na Jasną Górę 22 czerwca br.
  1. Zapowiedzi przedślubne:  Tomasz Hypś i Paulina Korban

Łukasz Majerski i Bernadetta Otocka

Marcin Maciosz i Martyna Talarczyk

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę o 17.00.
  1. Maja i Natan zapewnili dziś oprawę muzyczną. Płyty do nabycia przy wyjściu.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia.