Ogłoszenia parafialne - 26 maja 2019 r.

26 maja 2019 r.

6 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Mamach.
  1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30. Od soboty nabożeństwa czerwcowe także o 17.30.
  1. Dziś o 15.30 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa rozśpiewana majówka. Szczegóły w gablocie.
  1. Od poniedziałku do środy Dni Krzyżowe. W ramach majówek procesja do krzyża z modlitwą o dobre urodzaje. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie, którą poprowadzi o. Paweł Warchoł.
  1. W czwartek o 16.00 w kościele przygotowanie do bierzmowania dla klas 3 Gimnazjum i 8 Szkoły Podstawowej. Obecność obowiązkowa. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie katechetów.
  1. W piątek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. O 15.00 otwarcie Festynu Rodzinnego w Szkole Podstawowej Nr 1. Szczegóły w gablocie.
  1. W sobotę o 4.00 wyjazd młodzieży do Lednicy z parkingu przy ZUS-ie. W sobotę ks. Andrzej i ks. proboszcz odwiedzą swoich chorych.
  1. Za tydzień Święto Dziękczynienia. Zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej. Po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.30.
  1. Parafia organizuje wyjazd do Nowej Rudy w Boże Ciało na uwielbienie Boga. Wyjazd 20 czerwca o 17.30. Koszt 20 zł. Zachęcamy do pielgrzymki mężczyzn na Jasną Górę 22 czerwca. Zapisy w zakrystii.
  1. Zapowiedzi przedślubne:  Paweł Piksa i Marcelina Gałka

Tomasz Hypś i Paulina Korban

Łukasz Majerski i Bernadetta Otocka

Marcin Maciosz i Martyna Talarczyk

1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia, które wynosi 42 500 zł. Dziękuję pielgrzymom, którzy przekazali na ten cel 200 zł.