Ogłoszenia parafialne - 19 maja 2019 r.

19 maja 2019 r.

5 Niedziela Wielkanocna

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia.
  1. Dziś o 19.00 w naszym kościele przepiękny koncert ku czci Chrystusa Zmartwychwstałego. Serdecznie zapraszamy na uwielbienie Boga.
  1. W poniedziałek przypada 17 rocznica święceń ks. biskupa Zbigniewa Kiernikowskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszym pasterzu.
  1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie w sprawie 1 rocznicy Komunii Św.
  1. W czwartek o 16.00 w kościele przygotowanie do bierzmowania dla klas 3 Gimnazjum i 8 Szkoły Podstawowej. Obecność obowiązkowa.
  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla wyjeżdżających na wczasy Caritas w czerwcu.
  1. Za tydzień o 15.30 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa rozśpiewana majówka. Szczegóły w gablocie.
  1. Parafia organizuje pielgrzymkę mężczyzn na Oblężenie Jasnej Góry w dniu 22 czerwca. Hasło: „Powołani do męskości”. Zapisy do piątku.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Fałowski i Martyna Stachura

Paweł Piksa i Marcelina Gałka