Ogłoszenia parafialne - 12 maja 2019 r.

12 maja 2019 r.

4 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej w Kościele.
  1. Dziś I Komunia Św. w naszej Parafii. Msze św. Białego Tygodnia od poniedziałku do piątku o 16.30. W sobotę pielgrzymka dzieci komunijnych do Częstochowy. Są wolne miejsca. Cena 60 zł. Wyjazd o 5.00 z parkingu przy ZUS–ie. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za przygotowanie dzieci oraz świątyni do dzisiejszej uroczystości oraz dar 2 000 zł na spłatę długu.
  1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.
  1. W poniedziałek Dzień Fatimski. Serdecznie zapraszamy o 17.30 z intencjami do różańca. Po Mszy św. wieczornej procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Dziękuję Róży MB Fatimskiej i Misyjnej za dekorację figury.
  1. W piątek od 9.00 do 14.00 dzień otwarty z naborem do szkoły branżowej 1 stopnia w ZSZiO przy ulicy Traugutta.
  1. Wyjątkowo w sobotę o 16.00 w kościele przygotowanie do bierzmowania dla klas 3 Gimnazjum i 8 Szkoły Podstawowej. Obecność obowiązkowa.
  1. W sobotę w naszej Parafii w kaplicy wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 17.30.
  1. W najbliższą niedzielę o 19.00 w naszym kościele piękny koncert ku czci Chrystusa Zmartwychwstałego. Serdecznie zapraszamy do uwielbienia Boga.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Adrian Stroczyński i Angelika Filip

Grzegorz Fałowski i Martyna Stachura

Paweł Piksa i Marcelina Gałka

1. Pielgrzymka z Kamiennej Góry do Krzeszowa w sobotę. Szczegóły w gablocie.
  1. Kancelaria parafialna czynna tylko w środę o 17.00.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego długu. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.